Anna Wronkowska

Kwiaciarnia Niezapominajka

Kwiaciarnia Niezapominajka zrodziła się z pasji do tworzenia piękna oraz z miłości do kwiatów. Już od wielu lat kwiaciarnia przy Cmentarzu Łostowickim w Gdańsku zapewnia klientom gustowne i oryginalne kompozycje kwiatowe. Są one wyrazem pamięci i miłości. Oprócz kwiatów ciętych, wieńców, bukietów, wiązanek i dekoracji trumien oferujemy także artykuły dekoracyjne. Kwiaciarnia Niezapominajka Gdańsk wykonuje wieńce pogrzebowe w różnych formach, polecamy sprawdzić nasze realizacje.

 

Przygotowujemy zamówienia indywidualne, wieńce dla firm, biur, hoteli czy urzędów itp. Wieniec pogrzebowy jest jednym z najczęściej wybieranych kompozycji kwiatowych w kwiaciarni w Gdańsku.  Wieńce kondolencyjne charakteryzują się zazwyczaj dużym rozmachem i są wykonywane na floretach bądź podkładach z iglastych gałązek. Wieńce kondolencyjne są doskonałym rozwiązaniem dla grupy przyjaciół czy kolegów z pracy. Zazwyczaj składane są przez delegacje, czyli osoby wyznaczone przez grupę znajomych. Niemal zawsze do wieńców dołączone są szarfy, na których wykaligrafowane są wyrazy naszej żałoby.

 

Znajdujemy się przy głównej bramie Cmentarza Łostowickiego i w związku z tym codziennie mamy duży wybór wiązanek pogrzebowych, wieńców i bukietów pogrzebowych. Wykonujemy wieńce, wiązanki i inne kompozycje na indywidualne zamówienia.

Sprawdź inne kompozycje w dziale florystyki pogrzebowej!

Wieńce i wiązanki pogrzebowe Gdańsk Łostowice

Przejdź do kontaktu

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie? Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz galerię

Złóż zamówienie

© 2020 KWIACIARNIA NIEZAPOMINAJKA Anna Wronkowska. All Rights Reserved         

Dostępność kwiatów i roślin uzależniona jest od sezonowości ich występowania.